Margaréta csoport

Ovi margaréta     

             Óvodapedapedagógusok: Sinkóné Meszlényi Ildikó

                                                    Lázár Barbara

                 Dajka néni: Magyarné Nemes Andrea

Kis-középső csoportunkat az idei tanévben 25 fővel kezdtük el. Létszámunk bővült még egy fővel a tanév végére. Érkezett hozzánk egy kisfiú, aki t könnyen elfogadtak a csoporttársai és beilleszkedett társai közé.  Csoportunkba 3 és 5 év közötti életkorú gyermekek járnak 16 kislány és 9 kisfiú .  

A tavalyi év folyamán a beszoktatás zökkenőmentes volt. Az idei évet már a csoport és az óvoda szokásainak elsajátításával könnyebben kezdtük el. Kialakultak szorosabb barátságok. Várják egymást, érdeklődnek a másik felől, hogyha hiányzik. 

Gyermekeink ügyesek, fogékonyak az új ismeretek, ingerek befogadására. Szeretnek  mesét hallgatni, énekelgetni, rajzolgatni és persze játszani. Az udvari játék a legkedveltebb  időtöltés számukra. Ha az  idő engedi, sétálunk a faluban és felfedezzük a környékünkön lévő játszótereket.

DSC00006