Margaréta csoport

Ovi margaréta     

             Óvodapedapedagógusok: Sinkóné Meszlényi Ildikó

                                                    Lázár Barbara

                 Dajka néni: Magyarné Nemes Andrea

Nagy-középső csoportunkat az idei tanévben 24 fővel kezdtük el. Csoportunkba 4 és 6 év közötti életkorú gyermekek járnak 16 kislány és 9 kisfiú.  Az idei évben 12 kisgyerek vált tankötelessé.

A tavalyi év folyamán a csoport és az óvoda szokásait már elsajátították a gyerekek így az idei évben ezek már nem okoztak nehézségeket. Új szokások is kialakultak elkezdtük a fogmosást és ettől a nevelési évtől kezdve elkezdjük a naposságot is. Több kis csoport is alakult, melyben szorosabbá váltak a barátságok. Várják egymást, érdeklődnek a másik felől, hogyha hiányzik egy társuk. 

Gyermekeink ügyesek, fogékonyak az új ismeretek, ingerek befogadására. Szeretnek  mesét hallgatni, énekelgetni, rajzolgatni, kreatív vizuális tevékenységekben részt venni és persze játszani. Az udvari játék a legkedveltebb  időtöltés számukra. A nyár folyamán újabb játékokkal bővült az udvar. Ha az  idő engedi, sétálunk a faluban és felfedezzük a környékünkön lévő játszótereket.

DSC00056