Boglárka csoport

Óvodapedagógusok: Bériné Aradi Borbála

Némethné Balogh Eszter

Dajka néni: Lakatos Ildikó

Mi vagyunk a kiscsoportos Boglárkások, 7 kislány és 11 kisfiú. Mi, akik bölcsisek voltunk, már büszke óvodások lettünk.  Az óvónénikkel és dadus nénivel  együtt szeretettel fogadjuk az otthonról érkező új ovistársainkat, viszünk nekik zsebkendőt, ha néha elpityerednek, s segítünk vígasztalni őket. A sok érdekes játék mellett még  csuda izgalmas dolgokat is csinálunk az oviban: gyurmázunk, festünk, barkácsolunk, zenét hallgatunk, táncolunk, tornázunk, énekelünk, mondókázunk. Minden nap mesélünk, bábozunk, és friss gyümölcsöt is eszünk, mert egészségesek akarunk lenni. Ha az időjárás engedi, külön kis udvarrészen játszhatunk délelőtt, ahol biztonságos mászóka, csúszda, babaház, homokozó és rengeteg kismotor segít abban, hogy vidáman és önfeledten.